نتایج جستجو برای عبارت :

ارتوپد

امروز اتفاق خیلی جالبی افتاد که تصمیم گرفتم برای شما هم بنویسمش 
  جونم براتون بگه که وقتی ذهنم متن جدیدی رو  پرت میکنه تو این دنیا من هم زود زود می برم میزارم کف دست دوستانم که نظر بدن پیشنهاد بدن اگه شد یک کم نقد کنند و ازاین حرفا 
 امروز هم ازهمین روزابود بااین تفاوت که یکی ازدوستانم گفت صبرکن ببینم دختر این چیه این چی چیه من هم گفتم متن جدیده لطفا نقد کن 
 که ای کاش دستم می شکست و پام قلم میشد و کمر ذهنم کج میشد و نمی گفتم 
القصه 
  گفت چه
حسین فرشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: ۳۸ پزشک متخصص در حوزه‌های مختلف تخصصی متناسب با نیاز قشم در این جزیره وجود دارند.
وی با بیان اینکه چهار تخصص پزشکی زنان، جراحی عمومی، ارتوپد و طب اورژانس نیازهای اصلی جزیره قشم هستند، افزود: چهار متخصص زنان، چهار متخصص طب اورژانس و در هر کدام از تخصص‌های جراحی و ارتوپد نیز ۲ متخصص فعالیت دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان ادامه داد: یک جراح مغز و اعصاب و یک متخصص مغز و اعص
آخر شب جشن دانش آموختگی که بازار عکاسی داغ بود اتند ارتوپدی جآن جآآنانم اومد طرفم و خودش رو جا داد توی قاب دوربین و گفت یه عکس با خانم دکتر گلسا بگیریم که اینترن درسخونی بود،ارتوپد هم که میخواد بشه دیگه واقعا باید باهاش عکس بگیریم...پروانه های صورتی که از اون شب هنوز دارن دور سرم میچرخن رو میبینین?
آخر شب جشن دانش آموختگی که بازار عکاسی داغ بود اتند ارتوپدی جآن جآآنانم اومد طرفم و خودش رو جا داد توی قاب دوربین و گفت یه عکس با خانم دکتر گلسا بگیریم که اینترن درسخونی بود،ارتوپد هم که میخواد بشه دیگه واقعا باید باهاش عکس بگیریم...پروانه های صورتی که از اون شب هنوز دارن دور سرم میچرخن رو میبینین?

*تازه الان متوجه شدم سر نوشتن عنوان پست قبل چه گافی داده بودم...آخه مرداد?!!آخه سوم?!!!مای گاد!
علائم آرتروز مفصل شانه
از علائم ساییدگی مفصل یا آرتروز شانه قفل
شدن ناگهانی در هنگام حرکت مفصل می باشد و گاهی نیز دیده شده است که امکان
دارد صدای مهیبی نیز از مفصل شنیده شود . در صورتی که آرتروز مفصل شانه
پیشرفت کرد امکان دارد بعضی از حرکات و کارهای روزمره را نتوانید انجام
دهید و محدودیت های بسیاری را برای حرکت های ریز و جزئی دارد .  علاوه بر
اینها در صورت به وجود آمدن این بیماری برای هر کس یا شما درد و تورمی که
دارد بسیار عذاب آور می باشد و
متخصص ارتوپد گفت: زمانی که عصب سیاتیک، بزرگ‌ترین اعصاب بدن به علت التهاب یا آسیب‌دیدگی فشرده شود کمردرد رخ می‌دهد.

به گزارش : کمردرد، مشکلی شایع است که بسیاری از افراد برای یک‌بار هم که شده در طول زندگی خود با آن روبه‌رو شده‌اند، موضوعی آزاردهنده و دردناک که عموماً مشکلی جدی به حساب نمی‌آید.
ادامه مطلب
در این مقاله به چند تا از پرسش های شما از جمله ارتوپدی چیست ؟ ارتوپد کیست ؟ و درمان ارتوپدی می پردازیم.ارتوپدی یا Orthopedics شاخه ای از جراحی می باشد  که در حیطه سیستم حرکتی بدن فعالیت دارد.  سیستم حرکتی از جمله استخوان ها، مفاصل، عضلات و دیگر بافت هایی است که در اندام های حرکتی وجود دارند.
ادامه مطلب
در مورد علائم طبیعی تورم انگشت ها صحبت کردیم، حال در این مقاله با ما همراه باشید تا با عوامل غیر طبیعی آشنا شوید. ممکن است پارگی رباط یا پیچ خوردگی انگشت باعث ایجاد تورم شود. جا به جایی یا شکستگی استخوان هم می تواند چنین حالتی ایجاد کند. اگر آسیب وارد شده خیلی جدی نباشد می توانید استراحت کنید و از کمپرس یخ استفاده کنید. اجازه دهید متخصص ارتوپد شما را معاینه کند و به فیزیوتراپیست ارجاع دهد.  در این صورت، می توانید جلسات فیزیوتراپی در منزل را آغ
برای منی که رشته دوران دبیرستانم ریاضی-فیزیک بود و رشته دانشگاهم مهندسی عمران، کمی عجیب به نظر می رسید که در آن جلسه باشم. شاید بهترین زمان بود که فهمیدم تو این کشور هیچ چیزی سر جای خودش نیست!!
من به عنوان نماینده و ناظر فنی شرکت با رئیس اداره نظارت بر تولید و کنترل کیفی تجهیزات پزشکی و کارشناس ارتوپد فنی آن اداره دور یک میز نشسته و با لحن نسبتا تندی از تولید داخل حمایت می کردم!
لب کلام اینکه آبی از این دوستان گرم نمیشه و تولید داخل همچنان مظلو
شاید کمتر کسی بدونه و بفهمه که من در بدترین حالات روحی زندگیم به سر میبرم مدتیه ...
ولی میدونم این هم یک مقطع گذراست و میگذره...
مهم نیست...
دیشب کشیک بودم ... 
رسما نا نداشتم...
یه مریض بدحال تو بخش داشتم ؛ یه پام بخش بود، یه پام اورژانس... 
رسما خودم رو میکشیدم...
به در و دیوار میزدم مریضم ، پیرمرد دوست داشتنی رو بفرستم icu ! و خب بیهوشی ها قبول نمیکردن و میگفتن جا نیست ! زنگ میزدم استادم ، چرت و پرت اوردر میداد ! تهشم گفتن خودت هرچی خواستی بذار و فوقش کد

در طب_اسلامی وقتی کسی بیمار است با شناسایی علت بیماری و رفع علت، همه علامت های بیماری از بین می روند.
اما در طب جدید علامت درمانی میکنند و علت باقی است.
بیش از ۱۸ هزار علامت بیماری را شناسایی و بیش از ۳۵ هزار روش تسکین برای آنها تدارک دیده اند….
مثال: طب اسلامی با شناسایی غلبه طبع و تجویز دارو و اصلاح غذا ، کلیه علامت ها و آثار با هم درمان میشوند
 برای مثال :کسی که غلبه بلغم دارد: آلزایمر . کم کاری تیرویید . پر خوابی . استرس . ریزش مو . تپش قلب ، ع
درود همراهان عزیز
عمل امروز31.6.98 مربوط به جوان28ساله است که به علت حوادث کاری و انگشت سوم فالنکس قطع شده بود که با تکنولوژی الیزاروف پین گزاری و استئوتومی شد.
آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410
تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178
وبسایت Www.baharteb.blog.ir
#اصلاح_دفورمیتی #اصلاح_کوتاهی_اندامها #افزایشقد #اصلاح_کوتاهی #زخم_گلوله #گرافت_پوستی #الیزاروف #شکستگی_استخوانها #شکستگی_فمور #تیبیا #تصادف_ناجور #اکسترنال #فیکساتور #ارتوپد #جراح #آسیب_ورز
درود به همراهان عزیز،عمل امروز مربوط به جوان25ساله که از پشت بام سقوط کردن و استخوان تیبیا شکستگی باز  داشت که با تکنیک الیزاروف درمان شد.آدرس مطب تهرانسر بلوار اصلی مجتمع سهند طبقه4 واحد 410تلفنهای تماس 09382624034 و 02144563178وبسایت Www.baharteb.blog.ir#اصلاح_دفورمیتی #اصلاح_کوتاهی_اندامها #افزایشقد #اصلاح_کوتاهی #زخم_گلوله #گرافت_پوستی #الیزاروف #شکستگی_استخوانها #شکستگی_فمور #تیبیا #تصادف_ناجور #اکسترنال #فیکساتور #ارتوپد #جراح #آسیب_ورزشی #عفونت #شکستگی_دست
در چه صورتی اقدام به تعویض مفصل لگن می کنیم ؟
در صورتی برای تعویض مفصل لگن
اقدام می کنیم که درمان های غیر جراحی درد را کاهش و یا بهبود ندهد و علت
های زیر عامل درد لگن می باشند :
مفصل لگن دچار ساییدگی شده باشد .
شکستگی لگن و استابولوم بد جوش خورده باشد .
سر استخوان های ران سیاه شده باشد
ایجاد روماتیسم مفصل ران در قسمت لگن
دررفتگی مفصل لگن به صورت مادرزادی باشد
دلایل انجام عمل جراحی توتال هیپ ( تعویض مفصل لگن )
هنگامی که فرد دچار آرتریت روماتوئید
آسیب‌های ورزشی_پارگی لیگامانهای زانو_رباط صلیبی acl _منیکس
بازسازی رباط صلیبی در ورزشکاران و افرادی که با حوادث رباط آنها پاره می‌شود یا پارگی ناقص پیدا میکنند با جراحی بسته این مشگل حل می‌شود و تیم ما این مشگل را تا به امروز با تکنیک خاص خود در ورزشکاران درمان می‌کند که سریعا به ورزش خود برگردن و از مشگلات زانو و دردهای ناشی رهایی پیدا کنند، 
دکتر مهدی کریمی جراح و متخصص ارتوپد از اتریش و روسیه فلوشیپ زانو و لگن
برای نوبت گرفتن و معاینه با
کسی که جلوی مغازش سبد پلاستیکی میذاره که بقیه پارک نکنن , نباید شاکی بشه چرا تو لواسان یه سری که زورشون بیشتره زمین خواری میکنن. کارمندی که به ارباب رجوع میگه برو فردا بیا , نباید شاکی بشه چرا حقوقش دو هفته دیر میشه , راننده تاکسی ای که پول خرد نداره , نباید شاکی بشه چرا کارمند اداره کارشو درست انجام نمیده , مکانیکی که قطعه تعمیری رو میگه تعویض کن , نباید شاکی بشه چرا ارتوپد به جای فیزیوتراپی , جراحی تجویز میکنه. کابینت سازی که سه ماه دیرتر کارشو
بعضی اوقات برای افراد پیش می آید که بر اثر حادثه یا آرتروز زانویشان آسیب می بیند که انجام دادن فعالیت های روزانه را برایش مشکل می کند مثل بالا رفتن از پله ها و یا پیاده روی معمولی را نیز به مشکل می اندازد ، حتی ممکن است در زمان نشسته و دراز کش نیز احساس درد کند در این حالت به پزشک ارتوپد مراجعه می کنید که در قدم اول درمان های غیر جراحی را برای شما پیشنهاد می کند مانند :
فیزیوتراپی ، دارو و تزریق . اما گاهی این مورد پیش می آید که بیمار با این اقدام
آناتومی شانه
شانه از سه قسمت استخوانی تشکیل می یابد :
استخوان بالای بازو ( استخوان بازو )
استخوان پهن شانه (استخوان کتف )
استخوان ترقوه .
مفصلی که در شانه وجود دارد یک مفصل توپ و
حفره ای می باشد توپ یا سر استخوان بازوی شما به حفره ای کم عمق که در
استخوان کتف وجود دارد متصل می باشد به این حفره کم عمق گلنوئید می گویند .
سطح تمام استخوان هایی که به هم دیگر متصل می باشند پوشیده از غضروف مفصلی
می باشند .غشای سینویال که ماده ای باریک و نرم می باشد سایر
کسی که جلوی مغازه اش سبد پلاستیکی و آجر میگذارد که بقیه پارک نکنند، نباید اعتراض کند که چرا در لواسان کسانى که زورشان بیشتر است، زمین خواری میکنند!
‍کارمندی که به ارباب رجوع میگوید امروز برو فردا بیا، نباید شاکی باشد چرا حقوقش دو هفته دیر شد!
راننده تاکسی ای که هیچوقت پول خرد ندارد، و از صبح بد اخلاق است، نباید شاکی بشود چرا کارمند فلان اداره کارش را درست انجام نمیدهد!
مکانیکی که قطعه تعمیری را تعویض میکند، نباید شاکی باشد که چرا ارتوپد به
درمان زخم بستر،زخم پای دیابتی درمنزل:09122127505

هوالشافی (مشاوره تلفنی رایگان)
درمان وترمیم  زخم بستر(زخم فشاری)،زخم پای دیابتی ،زخم های عروقی،زخم های جراحی(سینوس پایلونیدال  و..)، سوختگی به روش نوین و طب سنتی ایرانی به همراه زیبایی ، میکرونیدلینگ ، مزو تراپی ، پی آر پی ، مزوتراپی  بیولوژیک ، پلاسما تراپی و سایر اقدامات پرستاری درمنزل .با پانسمانهای  نوین( کامفیل،هارتمن،مدی هانی، آنیکا،لوهمن & روشه، بی بران،اسمیت & نفه و.. )- ماگوت
روی تخت درمانگاه دراز کشیده ام و زن دارد دستم را بخیه میکند. می گوید: برای من هم مشابه این حادثه اتفاق افتاده. اول از همه زنگ زدم به همسرم که بیاید.
 می گویم: همسر من آنقدر راهش دور است که اصلا درست نبود که خبرش کنم. و واقعا هم این طور بود.
طبقه اول ویترین از جایش جدا شد و افتاد و به تبع ان همه ی وسایل رویش شروع کردند به پایین افتادن و یکی یکی به ظبقات پایین می غلتیدند و انها هم به طبقات پایین تر. من ایستاده بودم و نگاه می کردم . طبقه اول رها شده را ب
درمان وترمیم  زخم بستر(زخم فشاری)،زخم پای دیابتی ،زخم های عروقی،زخم های جراحی(سینوس پایلونیدال  و..)، سوختگی به روش نوین و طب سنتی ایرانی به همراه زیبایی ، میکرونیدلینگ ، مزو تراپی ، پی آر پی ، مزوتراپی  بیولوژیک ، پلاسما تراپی و سایر اقدامات پرستاری درمنزل .با پانسمانهای  نوین( کامفیل،هارتمن،مدی هانی، آنیکا،لوهمن & روشه، بی بران،اسمیت & نفه و.. )- ماگوت ت
ارتوپدی فنی چیست؟
ارتوپدی فنی رشته ای در پزشکی است که مربوط به طراحی و ساخت دستگاه های مصنوعی به نام ارتز است. یک ارتز برای تغییر یا اصلاح ویژگی های عملکردی و ساختاری سیستم عصبی، عضلانی و سیستم اسکلتی روی بدن قرار می گیرد. ارتوپدهای فنی پزشکانی هستند که تجویز، تولید و مدیریت ارتزها را انجام می دهند.
ارتزها ممکن است برای حمایت از اندام بیماران مجروح یا مبتلا به بیماری، از طریق کنترل، هدایت، محدود کردن و یا ثابت نگه داشتن مفصل، اندام یا بدن م
درمان وترمیم  زخم بستر(زخم فشاری)،زخم پای دیابتی ،زخم های عروقی،زخم های جراحی ، سوختگی و ... به روش نوین و طب سنتی ایرانی به همراه زیبایی ، میکرونیدلینگ ، مزو تراپی ، پی آر پی ، مزوتراپی  بیولوژیک ، پلاسما تراپی و سایر اقدامات پرستاری درمنزل .با پانسمانهای  نوین( کامفیل،هارتمن،مدی هانی، آنیکا،لوهمن & روشه، بی بران،اسمیت & نفه و.. )- ماگوت تراپی  - وکیوم تراپ
انگشتان قطع شده دست و پیوند و افزایش طول طبیعی
پروتز انگشتان قطع شده دست که به صورت کاملا حرفه ای و با ساخت و تکنولوژی برتر روز دنیا این امکان رو به بیماران عزیز می‌دهد که برای انگشتان خود بعد از افزایش طول استخوان‌های دست استفاده کنن این انگشتان امکان کارای یک انگشت واقعی در کارهای روز مره را به شما می‌دهند، توجه داشته باشید که بیماران ما از افرادی که در حوادث کاری کارگران و دعوا و جراحت چاقو و مجروحین تصادفی و جنگی هستن که بعد از افزایش ط
درمان وترمیم  زخم بستر(زخم فشاری)،زخم پای دیابتی ،زخم های عروقی،زخم های جراحی(سینوس پایلونیدال  و..)، سوختگی به روش نوین و طب سنتی ایرانی به همراه زیبایی ، میکرونیدلینگ ، مزو تراپی ، پی آر پی ، مزوتراپی  بیولوژیک ، پلاسما تراپی و سایر اقدامات پرستاری درمنزل .با پانسمانهای  نوین( کامفیل،هارتمن،مدی هانی، آنیکا،لوهمن & روشه، بی بران،اسمیت & نفه و.. )- ماگوت ت
درمان زخم بستر، زخم پای دیابتی در منزل :  09122127505  
درمان وترمیم  زخم بستر(زخم فشاری)،زخم پای دیابتی ،زخم های عروقی،زخم های جراحی ، سوختگی و ... به روش نوین و طب سنتی ایرانی به همراه زیبایی ، میکرونیدلینگ ، مزو تراپی ، پی آر پی ، مزوتراپی  بیولوژیک ، پلاسما تراپی و سایر اقدامات پرستاری درمنزل .با پانسمانهای  نوین( کامفیل،هارتمن،مدی هانی، آنیکا،لوهمن & روشه، بی بران،اسمیت & نفه و.. )- ماگوت تراپی  - وکیوم
هزینه عمل جراحی مینیسک زانو
درمان
پارگی منیسک زانو , عمل جراحی مینیسک زانو , هزینه جراحی مینیسک زانو ,
بهترین متخصص ارتوپد برای جراحی پارگی مینیسک زانو در تهران : 
امروزه پارگی منیسک زانو یکی از عارضه هایی می باشد که افراد بیشتری در
معرض آن می باشند به خصوص ورزشکارانی که در آنها احتمال برخورد بازیکنان با
یکدیگر زیاد می باشد . به طور کلی باید بگوییم که هر فردی در هر سنی در
معرض این آسیب دیدگی می باشد ، در این مقاله ما در باره پارگی منیسک زا
دانلود کتاب آناتومی ستون فقرات

دانلودفایل

دانلود کتاب آناتومی ستون مهره | کتاب روانشناسی و موفقیتbook.karnil.com › دانلود-کتاب-آناتو...Translate this pageJun 20, 2017 - ستون فقرات یا ستون مهره یا اسپاین Spine از بیش از سی استخوان کوچک تر به نام مهره vertebrae تشکیل شده است که روی یکدیگر قرار گرفته اند.
دانلود کتاب آناتومی بالینی از ستون فقرات کمری و ساکروم ...ketab.io › book › آناتومی-بالینی-از...Translate this pageدانلود کتاب Clinical Anatomy of the Lumbar Spine and Sacrum (4th Edition) به فارسی آنا
دانلود کتاب آناتومی ستون فقرات

دانلودفایل

دانلود کتاب آناتومی ستون مهره | کتاب روانشناسی و موفقیتbook.karnil.com › دانلود-کتاب-آناتو...Translate this pageJun 20, 2017 - ستون فقرات یا ستون مهره یا اسپاین Spine از بیش از سی استخوان کوچک تر به نام مهره vertebrae تشکیل شده است که روی یکدیگر قرار گرفته اند.
دانلود کتاب آناتومی بالینی از ستون فقرات کمری و ساکروم ...ketab.io › book › آناتومی-بالینی-از...Translate this pageدانلود کتاب Clinical Anatomy of the Lumbar Spine and Sacrum (4th Edition) به فارسی آ
شناخت اره زنجیری و کاربردهای آن
از اره زنجیری برای بریدن و هرس درختان و تهیه هیزم بهترین گزینه می باشد.این دستگاه با استفاده از یک موتور دو زمانه و زنجیر دندانه دار متصل به یک محور دورانی برش را انجام می دهد.این اره با نام های دیگری مانند اره برقی و اره موتوری نیز معروف هستند. شناخته شده هستند، دارای است. اره زنجیری در اواخر قرن هجدهم میلادی توسط دو پزشک اسکاتلندی به نام های جان آیتکن (John Aitken) و جیمز جفری (James Jeffray) ساخته شد.ای اره دارای یک زنجی
سلام
دوستان من مجرد و جوون هستم. متاسفانه دچار بیماری فتق دیسک کمر شدم. ( اسپاسم شدید عضلاتی باعث فشار به دیسک و عصب شده و همین فشار باعث تورم یا همون فتق شده ) حدود سه هفته میشه که البته دو هفته هست خیلی بهتر شدم ولی متاسفانه درد کمر و پشت ساق پام هنوز هست.
در حال حاضر فیزیوتراپی دارم میرم  . به تازگی بعد از کلی دوندگی برام کار پیدا شده. ولی با این وضع.... دکتر بهم گفته زیاد نیاستم و نشینم.دوستان کسی تجربه این بیماری رو داشته؟ دوستانی که پزشک یا دا

خدمات: ارتوپد. ماساژ. درمان دردها همراه با پروتز، درمان درد همراه با دست و حرکات ماساژی
نیاز به رزرو: با تعیین وقت قبلی
امکانات: کارت خوان دارد
میزان تخفیف: ۱۵% در کلیه خدمات
مسئول مجموعه: آقای دکتر امیر عباس متولی ابیازنی
آنی هایپری های عزیز، دیگر نگران دردهای عضلانی خود نباشید. در مرکز درمانی دکتر متولی، تنها پزشک متخصص در ایران بدون عمل و جراحی بدن خود را معالجه کنید و زیر نظر پزشک ماساژ بگیرید.
گلد:
متخصصان از مزایای توالت فرنگی می‌گویند

پرونده‌سازی برای توالت ایرانی

حتما شما هم تا به حال در خصوص ضرورت استفاده از توالت‌فرنگی مطالب زیادی شنیده‌اید. اما ممکن است باز هم از آن امتناع کرده و به دلایل شخصی آن را مشمئزکننده بدانید. در این باره نظر متخصصان را جویا شدیم. خواندن این مطلب شاید نظر شما را تغییر دهد...۰۹۳۸۹۸۷۸۵۳۸
برای مشاهده سایر نمونه کارها اینجا را بزنید

دکتر فرزاد کارگرزاده، جراح ارتوپد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزش
میخواستم عکس آپلود کنم. نشد. حوصلم نکشید تا اون هی بچرخه و بچرخه و بچرخه
امروز صب و عصر مغازه بودم
کمی کارای پروژه رو پیش بردم. اما سرم هم شلوغ بود. ظهر اومدم خونه و تا دور خودم چرخیدم شد ساعت ۵ که باز باید پیرفتم مغازه
دو ساعت این وسط با پارتنر حرف زدم
برادر مامان رو برد دکتر. البته با همراهی دایی
امشب هم مامان خونه داییه
عملا مشکلاتش مشکل روانی و اعصابه. اینو حتی دکتر ارتوپد هم فهمید و بهش گفت. قبل از اینکه چیزی بخوان بگن
دیگه بعد ظهر کلی کار کر
شکستگی فمور
شکستگی فمور
شکستگی لگن در ناحیه اطراف مفصل ران به دسته ای از شکستگی ها اطلاق میشود که در قسمت بالایی استخوان ران یعنی در اطراف محلی که استخوان ران با لگن مفصل میشود بوجود میایند. شکستگی های اطراف مفصل ران جزء گروه بزرگتر شکستگی های لگن هستند.
علل شکستگی لگن در ناحیه اطراف مفصل ران :

این شکستگی ها معمولا براثر زمین خوردن و یا ضربه مستقیم به به بالای ران بوجود آمده و ارتباط نزدیکی با پوکی استخوان دارند. استئوپروز یا پوکی استخوان
اطلاعاتی در مورد درمان آب آوردن زانو
درباره ی درمان زانو باید بگوییم که با
توجه به نوع آب آوردن زانو روش های درمان آب آوردن زانو نیز متفاوت می
باشند و برای درمان اب زانو نمی توان که یک درمان قطعی را مشخص نمود و درست
زمانی که دلیل بروز مشکل آب آوردن زانو مشخص شد درمان قطعی آب آوردن زانو
زمانی مشخص می شود که نیز صورت می گیرد.
با توجه به این که مشکلاتی که برای زانو
به وجود می اید در سنین بالا بیشتر است از این رو بسیاری افراد برای حل این
مشکل ترج
این نوع بیماری می‌تواند به هر مفصلی آسیب برساند. اما بیشتر مفاصل دست ها، زانوها، مفصل ران و ستون فقرات را درگیر می‌کند.
متخصص ارتوپد افزود:معمولا علائم آرتریت برگشت ناپذیر است، اما می‌توان آن را کنترل کرد تا شدت نگیرد. با فعالیت بدنی مناسب و کنترل کردن وزن می‌توان در روند بیماری دخالت کرد و موجب کاهش شدت علائم شد.
 علل اصلی بیماری سن است، اما گاهی افراد در سنین پایین هم به آن مبتلا می‌شوند. البته یکی دیگر از عواملی تاثیرگذار ارث و ژنتیک  ب
یکی از خانم های هیئت علمی مون هست که خیلی خوش روو و همیشه داره می خنده؛ من باهاش سلام علیک دارم:)
امروز صبح داشتم از این شیر کوچولوها که واسه قهوه هست می ریختم تو لیوانم، اومد که گفت من شیر یادم رفته بیارم و میخوام از اینا بردارم، منم گفتم منم همینطور!
اتاقش همون روبرو هست، رفت شیر رو ریخت تو لیوانش و برگشت دستش رو دراز کرد که بده آشغالهای تو هم ببرم بریزم تو سطل زباله!  من با تعجب نه گفتم  و تشکر کردم! میگه مطمئنی؟!! تو دلم گفتم روم سیاه :)) دیگه چ
ارتوپدی Orthopedics شاخه ای از جراحی است که در حیطه
سیستم حرکتی بدن فعالیت دارد. سیستم حرکتی شامل استخوان ها، مفاصل، عضلات و
دیگر بافت هایی است که در اندام های حرکتی وجود دارند.
ارتوپدی
گرچه یک شاخه از علم جراحی است ولی این بدان معنا نیست که کار متخصص
ارتوپد فقط جراحی باشد. او هر بیماری که به نحوی  بر سیستم حرکتی یا
لوکوموتور بدن انسان تاثیر میگذارد را مورد توجه قرار میدهد.
دست
ها و پاها و کمر و گردن و لگن و دردهای این مناطق و محدودیت های حرکتی و
دررفتگی مهره های گردن
عدم اتصال مادرزادی یا اکتسابی زائده ادنتویید
در بعضی از موارد دیده شده است که زائده
ادنتویید بافت استخوانی به مهره ی آسه متصل نمی شود و فقط با بافت فیبری
این اتصال انجام شده است ، این نوار فیبری در طول زمان و تحت فشار ثابت
دچار کشش می شود و این اجازه را به زائده ادنتویید ، مهره های اطلس و جمجمه
می دهد که به طور تدریجی به سمت جلو حرکت کنند . که این امر باعث می شود
که مهره از جای خود دربروند . افرادی که مبتلا به بیماری سندر
  هوالشافی                                                                                                                  

درمان وترمیم نوین زخم بستر(زخم فشاری)،زخم پای دیابتی ،زخم های عروقی،زخم های جراحی(سینوس پایلونیدال  و..)، سوختگی و سایر اقدامات پرستاری درمنزل .درشهرهای : تهران ( کلیه مناطق ،شهرجدید پردیس،بومهن،رودهن، دماوند و  فیروزکوه .با پانسمانهای  نوین( کامفیل،هارتمن،مدی هانی، آنیکا،لوهمن & روشه، بی بران،اسمیت
جراحی منیسک زانو
ما در ادامه سوالات متداولی را که برای شما عزیزان در مورد منیسک زانو و جراحی منیسک زانو پیش می اید وبیماران عزیز مطرح کرده اند را آماده کرده ایم.
با ما همراه باشید.
آیا پارگی منیسک خود بخود ترمیم می شود؟
منیسک از نظر خون رسانی به دو قسمت بیرونی و داخلی تقسیم می شود. قسمت
های مرکزی تر فاقد عروق خونی هستند ولی حاشیه بیرونی منیسک عروق خونی را
دریافت می کند پس در صورت آسیب دیدن قدرت ترمیم دارد ولی این بدان معنی
نیست که هر پارگی من
میخچه پا چیست
میخچه به عنوان یک ضایعه پوستی، نوعی واکنش طبیعی بدن برای حفاظت از خود است. پوست یکی از حساس ‌ترین مناطق بدن به شمار می‌ رود و با کوچک ترین فشاری، عکس‌العمل نشان می‌دهد و این واکنش‌ها به صورت‌های مختلفی همچون تورم، قرمزی، تاول و … بروز می‌کنند.
این حالت زمانی به وجود می‌آید که فشار وارده بر پوست حالتی بیضوی یا شبیه بیضی در پوست ایجاد کند که مرکز آن کانون فشار است و به مرور زمان گسترده می ‌شود. اگر تحریک به طور مستمر روی بافت
شعرِ جاری در نقاشیِ فیلم___مستند #ای_بی_سی_افریقا سفر عالیجناب و گروه‌اش به افریقا است. مستندی که دیدن‌اش دل می‌خواهد! مرگ کودکی را می‌بینیم که در پارچه‌ای سفید (چیزی شبیه کفن!) کادوپیچ می‌شود و تحویل مردی داده می‌شود تا با دوچرخه‌ی ۲۴ چینیِ خود، او را ببرد؛ شاید برای خانواده‌اش، و یا خاکِ گور!این مستند پیرامون کودکان افریقاییِ مبتلا به ایدز است. فقر، چیزی که از سر و کولِ فیلم بالا می‌رود. کودکانی با لباس‌هایی مُندرس و خانه‌هایی رو به ز
هفت سالم که بود، چند هفته‌ای زانودرد شدید داشتم.

ماجرا
از اون جایی شروع شد که خونه‌ی عمه‌م بودیم و من تو آشپزخونه روی صندلی نشسته بودم
و زمین آشپزخونه سنگی بود و حداقل تو اون تکه‌ای که من نشسته بودم فرش یا موکت
وجود نداشت.

من رو زانوهام (چهارزانو؟ هیچ‌وقت یاد نمی‌گیرم:|) روی صندلی نشسته بودم و تکیه‌گاه صندلی سمت چپم بود و هی صندلی رو روی دوتا پایه‌ش
بلند می‌کردم و خم می‌شدم به جلو. تا این که آخر از صندلی افتادم و همون‌جوری با زانو فرود
علائم ابتلا به ام اس چیست؟ +سن ابتلا به بیماری
یک متخصص ارتوپدی درباره علائم ابتلا به بیماری ام اس در زنان و مردان و سن ابتلا به آن توضیح داد.
به گزارش بهداشت نیوز محمود بیگی متخصص ارتوپد درباره ام اس یا مالتیپل اسکلروزیس  و علائم  آن اظهار کرد: ام اس یک بیماری خود ایمنی است که بر مغز و نخاع در سیستم عصبی مرکزی تأثیر می‌گذارد، سن شیوع و ابتلا به ام اس ۲۰ تا ۴۰ سالگی است، بیماری ام اس در زنان نسبت به مردان بیشتر اتفاق می‌افتد، ام اس در زنان سه ب
افرادی که جنینی می‌خوابند
افرادی که به صورت جنینی می‌خوابند و خودشان را به درون‌شان مچاله می‌کنند، بسیار سختی کشیده، قانع، خجالتی، مبادی آداب، ممد حیات، مفرح ذات و رازداری نیستند؛ بابا این‌ها فقط از گودی کمر رنج می‌برند. تازه متخصص ارتوپد هم به آن‌ها گفته شب‌ها فکر الکی نکنند و زودتر بخوابند و ترجیحا هم جنینی بخوابند تا گودی‌شان پر شود. از این مدل خوابندگان می‌توان به تک ستاره کنسرت‌ها و کلیپ‌ها؛ جنیفر لوپز و ویلیام فاکنر اشاره کر
درمان کوتاهی پا با عمل جراحی تعویض مفصل ران و لگن
درمان کوتاهی پا با عمل جراحی تعویض مفصل ران و لگن :
از جمله موفقیت آمیز ترین عمل های جراحی ، عمل جراحی تعویض مفصل ران می
باشد .انجام این عمل جراحی موجب می شود که فرد از شر دردی که مدت ها زندگی
او را مختل کرده بود و مشکلات زیادی را برای وی ایجاد کرده بود رها شود. در
ضمن انجام این عمل جراحی سبب می شود که محدودیت حرکتی مفصل ران و لنگش
بیمار هم تا اندازه ی زیادی از بین برود .اما ما در این مقاله قصد

درمان و ترمیم  زخم بستر (زخم فشاری) - زخم پای دیابتی - زخم های عروقی - زخم های جراحی -(سینوس پایلونیدال - و..) - سوختگی به روش نوین و طب سنتی ایرانی به همراه سایر اقدامات پرستاری  در منزل . درشهرهای :  تهران -( کلیه مناطق) -شهر جدید پردیس -بومهن - رودهن-  دماوند  - فیروزکوه .با پانسمانهای  نوین (

درمان و ترمیم  زخم بستر (زخم فشاری) - زخم پای دیابتی - زخم های عروقی - زخم های جراحی -(سینوس پایلونیدال - و..) - سوختگی به روش نوین و طب سنتی ایرانی به همراه سایر اقدامات پرستاری  در منزل . درشهرهای :  تهران -( کلیه مناطق) -شهر جدید پردیس -بومهن - رودهن-  دماوند  - فیروزکوه .با پانسمانهای  نوین (
  هوالشافی                                                                                                                  

درمان و ترمیم 
نوین زخم بستر (زخم فشاری) -
زخم پای دیابتی - زخم های عروقی - زخم های جراحی -(سینوس پایلونیدال - و..) - سوختگی -
و سایر اقدامات پرستاری  در منزل . درشهرهای :  تهران -( کلیه مناطق) -شهر جدید پردیس -بومهن - رودهن-  دماوند  - فیروزکوه .با پانسمانهای  نوین ( کامفیل ، هارتمن ، مدی هانی  ، آنیکا ، لوهمن & روشه
  هوالشافی                                                                                                                  

درمان و ترمیم  زخم بستر (زخم فشاری) - زخم پای دیابتی - زخم های عروقی - زخم های جراحی -(سینوس پایلونیدال - و..) - سوختگی به روش نوین و طب سنتی ایرانی به همراه سایر اقدامات پرستاری  در منزل . درشهرهای :  تهران -( کلیه مناطق) -شهر جدید پردیس -بومهن - رودهن-  دماوند  - فیروزکوه .با پانسمانهای  نوین ( کامفیل ، هارتمن ، مدی

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی و معرفی لیست پزشکان و کادر درمانی شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز است. بانک های اطلاعاتی بسیاری در دنیای اینترنت به معرفی پزشکان حائز و مشهور پرداخته اند.
اساتید برجسته و متخصصی که با علم، آگاهی، مهارت و تجربه در زمینه های مختلف پزشکی، جهت بهبود بیماران تلاش می کنند. نکته بسیار مهم که هدف اصلی این مقاله است یافتن پزشک و متخصصی است که در ذهن دارید یا قصد دارید پزشکانی را جستجو نمایید
  هوالشافی                                                                                                                  

درمان و ترمیم 
نوین زخم بستر (زخم فشاری) -
زخم پای دیابتی - زخم های عروقی - زخم های جراحی -(سینوس پایلونیدال - و..) - سوختگی -
و سایر اقدامات پرستاری  در منزل . درشهرهای :  تهران -( کلیه مناطق) -شهر جدید پردیس -بومهن - رودهن-  دماوند  - فیروزکوه .با پانسمانهای  نوین ( کامفیل ، هارتمن ، مدی هانی  ، آنیکا ، لوهمن & روشه

هدف از نگارش این محتوا، آشنایی و معرفی لیست پزشکان و کادر درمانی شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، کرج، مشهد، اصفهان و شیراز است. بانک های اطلاعاتی بسیاری در دنیای اینترنت به معرفی پزشکان حائز و مشهور پرداخته اند.
اساتید برجسته و متخصصی که با علم، آگاهی، مهارت و تجربه در زمینه های مختلف پزشکی، جهت بهبود بیماران تلاش می کنند. نکته بسیار مهم که هدف اصلی این مقاله است یافتن پزشک و متخصصی است که در ذهن دارید یا قصد دارید پزشکانی را جستجو نمایید

هفت سالم که بود، چند هفته‌ای زانودرد شدید داشتم.

ماجرا
از اون جایی شروع شد که خونه‌ی عمه‌م بودیم و من تو آشپزخونه روی صندلی نشسته بودم
و زمین آشپزخونه سنگی بود و حداقل تو اون تکه‌ای که من نشسته بودم فرش یا موکت
وجود نداشت.

من رو زانوهام (چهارزانو؟ هیچ‌وقت یاد نمی‌گیرم:|) روی صندلی نشسته بودم و تکیه‌گاه صندلی سمت چپم بود و هی صندلی رو روی دوتا پایه‌ش
بلند می‌کردم و خم می‌شدم به جلو. تا این که آخر از صندلی افتادم و همون‌جوری با زانو فرود

طبق قاعده‌ای که در مبانی طب سنتی وجود دارد، هر عضوی که در بدن ضعیف شود، به راحتی ماده بیماری‌زا را به سمت خود جذب می‌کند و اگر این مواد در فرد دچار ضعف مفاصل زیاد شود؛ زمینه‌ساز بروز درد مفاصل خواهد بود.مفاصل بطور ذاتی در همه افراد جزء اعضای ضعیف بدن به حساب می‌آیند. اگر کسی هم بطور ژنتیکی استعداد ضعف مفاصل را داشته باشد، با انجام بعضی امور خود را در معرض خطر بیشتری قرار می‌دهد. طبق قاعده‌ای که در مبانی طب سنتی وجود دارد، هر عضوی که در بد
شبکه سازی، انتقال سریع و آسان اطلاعات را مهیا می کند. شما معمولا هر روز در حال شبکه سازی هستید. وقتی در حال صحبت با یکی از دوستانتان هستید ممکن است به او دیدن یک فیلم، رفتن به رستوران خاص یا مطالعه کتابی جذاب را پیشنهاد دهید. همچنین ممکن است او از ملاقاتی که با فرد مشهوری داشته است با شما صحبت کند.دقیقا مثل همین کاری را که در زندگی شخصی خود انجام می دهید، می توانید در زندگی حرفه ای خود به منظور شکار فرصت های شغلی مناسب انجام دهید.
شبکه‌سازی یک
تخت بادی یک نفره و دو نفره شرکت اینتکس بهترین کالای خواب برای استفاده در منزل و محل کار است که با ساختاری کاملا طبی و استاندارد در کارخانه اینتکس آمریکا تولید میشوند . تخت خواب های بادی وسایلی کاربردی هستند که در منازل مورد نیاز هر شخص برای رفع خستگی ناشی از کار روزانه و خواب شبانه است .
بسیاری از افراد فضای کافی برای تخت خواب های چوبی و فلزی قدیمی را ندارند و همواره جا به جایی و حمل و نقل این لوازم برای آنها سخت و دشوار است . کمپانی بزرگ اینتک
مراقبت پرستاری بعد از تعویض مفصل ران
جراحی تعویض مفصل ران می تواند راه رفتن شما را بهبود بخشیده و درد مفصل را از بین ببرد. بیش از هزاران نفر عمل تعویض مفصل انجام می دهند . اما یک بهبود موفقیت آمیز پس از عمل جراحی به این بستگی دارد که بیمار چقدر خوب از مفصل جایگزین خود را مراقبت کند.

علت :
یکی از شایعترین عواملی که مفصل را تخریب کرده و نیاز به تعویض آن را چندین برابر می کند ، ابتلا به بیماری التهابی و عفونت مفصل است . اما عوامل دیگری نیز وجود دار
پرمصرف ترین وسیله ای که
در مراکز ارتوپدی فنی ارائه می گردد کفی طبی (ارتوپدی) می
باشد زیرا برای درمان طیف گسترده ای از عارضه ها کاربرد فراوان دارد. کفی طبی
دارای جزئیات مختلفی است که این آبشن ها، عامل ایجاد تغییر بیومکانیکی و در ادامه
باعث درمان می شود. کفی طبی دارای برآمدگی های مختلفی در قسمت های مختلف می باشد
که قرار گرفتن دقیق این برآمدگی ها مطابق با آناتومی زیرپای هر فرد، باعث شیف دادن
(جا به جا کردن) و متعادل کردن وزن در نقاط مختلف کف پا م
سلام. عزاداریاتون قبول باشه :)
این یه هفته هر روز یه چیزایی می‌نوشتم ولی مرتب نمی‌شدن. بالاخره تونستم تو چند مورد جمع‌شون کنم. خوبیِ اینکه یه سری حرفا رو بعد از یه هفته منتشر کنی اینه که جزئیاتی که دفعه‌ی اول به نظرت جالب بودن الان به نظرت بی‌اهمیت میان و حذفشون می‌کنی! بازم طولانی شده ولی :))

۱) هیئت‌ها: هیئت‌هایی که این چند روز می‌رفتم یکی‌شون نزدیک دانشگاه بود، دو تا نزدیک خونه. چند بار خواستم جاهای دیگه رم امتحان کنم ولی دور بودن :/ حس
خواب راحت با تشک راحت و مناسب
وجود تنوع مدل های تشک تخت و مارک های مختلف باعث گردیده است که بسیاری از افراد در خصوص انتخاب نوع تشک و خرید تشک مناسب برای خودشان و جنس آن دچار مشکل شوند. در این مقاله به سراغ دکتر شرهارد آرچیک متخصص ارتوپدی رفته ایم تا نظر ایشان را در خصوص انتخاب تشک جویا شویم.
دکتر این چنین سخنان خود را شروع کردند: سلام من دکتر آرچیک هستم. زمانی یک بیمار با درد کمر به من مراجعه میکند، همیشه در پایان مشاوره یک سوال پیش می آید: دکتر
پرس سرشانه از پشت
بررسی و آسیب های پرس سرشانه از پشت
بررسی پرس سرشانه از پشت
پرس سرشانه از پشت همانند بسیاری از حرکاتی که در برنامه تمرینی هر ورزشکاری دیده میشود (نظیر بارفیکس از پشت) وجود دارد. آیا در کل انجام چنین حرکاتی که با قسمت پشت بالاتنه ما سر و کار دارند آسیب زا هستند و در تمرین های مدرن جایی ندارند؟
در جواب باید بگوییم که: “خیر! به هیچ عنوان”
(مقاله مرتبط: باورهای غلط در بدنسازی)
نکته اینجاست که در بدنسازی اغلب این حرکات نیستند که بد
ویدئو بهترین روش برای نشان دادن ویژگی‌های شخصیتی شما به بیماران است و بازاریابی ویدئویی، یکی از محبوب‌ترین و پربازده‌ترین روندهای بازاریابی امروزی است که بیش از هر کمپین دیگری، نرخ تعاملات کاربران را افزایش می‌دهد و به جذب بیمار کمک می کند.
افرادی که ویدئوهای شمارا می‌بینند می‌توانند نحوه تعامل شما با بیماران را ببینند، با دستیاران شما در مطب و اتاق عملآشنا شوند و از نکات و مطالب آموزنده‌ای که در ویدئوهایتان برای آن‌ها آماده می‌ک
دیسک کمر دارید؟ چقدر قرص و دارو مصرف می‌کنید؛ ورزش کنید. حرکات ورزشی مناسب برای دیسک کمر را می‌شناسید؟ مجله سلامتی دلتا را ورق بزنید.
درمان دیسک کمر با ورزش!؟ بله این مسئله امکان پذیر است البته در کنار تغذیه، مصرف دارو های گیاهی و شیمیایی، ورزش هم می‌تواند بسیاری از بیماری ها از جمله دیسک کمر و سیاتیک را درمان یا اینکه درد مربوط به مهره ها و ستون فقرات را کمتر کند. چه ورزش هایی مناسب دیسک کمر هستند؟ اصلا چه ورزش هایی برای ستون فقرات و دیس
هنگامی که پا و اعضای تحتانی بدن قطع شده و یا از بین می رود، یک دستگاه پروتز، می تواند نقش مهمی در توانبخشی بازی کند. برای بسیاری از افراد، یک عضو مصنوعی می تواند تحرک و توانایی مدیریت فعالیت های روزمره را بهبود بخشد و همچنین ابزارهایی برای مستقل بودن فرد را فراهم آورد.
در کشورهای توسعه یافته علت اصلی قطع عضو اندام تحتانی، اختلال در گردش خون است. دلیل اصلی این اختلالات تصلب شریان است، اگر چه تا یک سوم از بیماران همچنین دچار دیابت نیز هستند. ای
کاردرمانی کودک فلج مغزی یا cp
کاردرمانی فلج مغزی

در این مطلب با ما همراه باشید تا با عارضه فلج مغزی یا cp، علائم و دلایل آن و کاردرمانی فلج مغزی در کودکان به طور کامل آشنا شوید. تا به حال حتما نام این بیماری را شنیده‌اید اما اینکه واقعا از کجا می‌آید و دلایل بروز و روش درمان آن چیست را در ادامه خواهید خواند.
فلج مغزیفلج مغزی در کودکان یا همان cp معمولا پیش از تولد به مغز انسان وارد می‌شود و یک اختلال وضعیت بدنی است که در آن توان حرکتی و ماهیچه
کاردرمانی کودک فلج مغزی یا cp
کاردرمانی فلج مغزی
در این مطلب با ما همراه باشید تا با عارضه فلج مغزی یا cp، علائم و دلایل آن و کاردرمانی فلج مغزی در کودکان به طور کامل آشنا شوید. تا به حال حتما نام این بیماری را شنیده‌اید اما اینکه واقعا از کجا می‌آید و دلایل بروز و روش درمان آن چیست را در ادامه خواهید خواند.
فلج مغزیفلج مغزی در کودکان یا همان cp معمولا پیش از تولد به مغز انسان وارد می‌شود و یک اختلال وضعیت بدنی است که در آن توان حرکتی و ماهیچه‌ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها